|  

Výrobce, velkoobchod, online obchod, papírnictví, zaměstnavatel OZP ...

Zákaznická linka 841 111 138
Předmět podnikání

Předmět podnikání

VELKOOBCHOD, MALOOBCHOD

Nabídka KAMPI OFFICE s.r.o. představuje ucelený a široký sortiment kancelářských potřeb, který zahrnuje více než 9.000 skladových položek. Jmenujme např. čistící a úklidové prostředky, tonery, cartridge, školní a výtvarné potřeby, kancelářskou techniku, potraviny... Dále drogerii, hygienické potřeby, ochranné pomůcky, obalový materiál a balicí potřeby, okrajově i kancelářský nábytek, kancelářské židle. Více než 500 produktů přímo vyrábíme. U řady položek jsme přímým nebo výhradním dovozcem. Naleznete u nás vše, co můžete ve firmě, kanceláři nebo skladu, v domácnosti či ve škole potřebovat. V sídle naší společnosti v Hodoníně se nachází také kamenná prodejna, jedna z největších v ČR vůbec, která je současně i jedním z největších výdejních míst Zásilkovny.

VÝROBA KANCELÁŘSKÝCH POTŘEB

Vedle obchodní činnosti se zabýváme také výrobou kancelářských potřeb. Ta je zaměřena především na oblast archivace. Pod záštitou programu Česká kvalita jsou všechny naše produkty opatřeny ochrannou známkou „Práce postižených“. Ta deklaruje, že se na výrobě prokazatelně podílely osoby se zdravotním postižením, a současně, že tyto výrobky vynikají příznivou cenou, kvalitou i výbornými užitnými vlastnostmi. Významný podíl z celkového portfolia představují ekologicky šetrné výrobky, které na stránkách označujeme piktogramem "eco".

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Do zakázkové výroby patří výroba razítek, vizitek, tisk letáků (CMY, CMYK), firemní tiskopisy, pořadače, potisk obálek, kartonáž, výroba krabic, papírových tašek a exkluzivních dárkových obalů na víno. Díky spolupráci s největšími tuzemskými firmami umíme nabídnout i reklamní a marketingové produkty. Nic z papíru nám není cizí – cokoliv z něj vyrobíme na míru.

ZAKÁZKOVÉ PRÁCE

Do této oblasti patří balení, kompletace, sortování, lepení, řezání, nýtování, bigování, signování a mnoho dalších prací, kde se předpokládá významný podíl ruční práce.

DOPLŇKOVÉ ČINNOSTI

Poskytujeme DTP a grafické práce, digitální nebo ofsetový tisk, termoražbu, sítotisk, skenování a mnoho dalších. Novinkou je i 3D reklama.